Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. VÝKUP STAROŽITNOSTÍ
Výkup starožitností

Chcete-li prodat některý z Vašich starožitných, uměleckých nebo sběratelských předmětů,  nabízíme Vám po předběžné dohodě a prohlídce výkup za hotové, případně je nabídnut (komisní) obstaravatelský prodej.  

Odměna z prodeje bude stanovena individuálně po dohodě, dle obvyklých relací.

Potřebujete finanční hotovost? Vykupujeme a ihned v hotovosti proplácíme kvalitní starožitné, umělecké a sběratelské předměty. 

Budeme proto rádi pokud nám nabídnete starožitné a umělecké předměty, a také různé sběratelské kuriozity všeho druhu. Nabídnout můžete např: Zlaté a stříbrné šperky, České granáty, stará bižuterie, prsteny, šperky, náušnice, náramky, náhrdelníky. Zlaté, stříbrné i jiné staré mince, medaile, řády, vyznamenání a plakety, staré hračky – vláčky, panenky, nádobíčko, parní stroje a jiné antik technické kuriozity a strojky. Hodiny - sloupové, nástěnné, pendlovky náramkové a kapesní hodinky, stolní, krbové i závěsné hodiny. Staré fotopřístroje, fotoaparáty, mosazné dalekohledy a námořní přístroje a jiné starožitnosti z oblasti optiky. Historické zbraně, chladné i palné a militarie (lovecné tesáky, pušky, pistole, šavle, bodáky, uniformy, přilby, čepice atd.) Stříbro a věškeré starožitné předměty z něj jako: stříbrné příbory, lžičky, ale také podnos, nástolec, žardiniéra a různé tácy i jiné jídelní a užitkové předměty dení potřeby našich předků. Zcela určitě nás zaujme nejen stříbrná tabatěrka a pudřenka, ale i mosazné, bronzové, stříbrné, majolikové a jiné starožitné svícny, hmoždíře, měděné, keramické, litinové a plechové formy na bábovky, alpaka, lustry,lampy, lampičky a všelijaká jiná svítidla, např. petrolejová lampa, karbidová lampa a další podobné věci, typu starožitný lihový či benzinový vařič. Zájem projevíme i o obrazy. Můžete nabídnout starožitné obrazy, ať už to bude olejomalba, akvarel, lept, reklamní nebo filmový plakát či jiná grafika se signaturou i bez ní. Sochy všeho druhu, velké i miniatury, bronzové i kovové plastiky, ale taky z porcelánu, keramiky, majolika a terakota. Poštovní známky, pohledy, různé nálepky, etikety, staré výuční listy, mapy a jiné staré a starožitné tiskopisy. Porcelán užitný i ozdobný a porcelánové sošky, dózy, šálky, talíře i celé soubory. Skleněné poháry, číše, karafy, likérové i toaletní soupravy a pod. Kroje a části krojů, lidové dřevořezby, máslenky, kolovraty. Různé hrací skříňky, nebo strojek, gramofon, flašinet apod. Přijmeme i staré smaltované cedule,starožitné mlýnky, žehličky, keramické hrnce, staré šperky a starý nábytek.

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz